پیش درآمد Game of Thrones با نام House of Dragon معرفی شد


سرانجام HBO از اولین پیش درآمد سریال Game of Thrones با نام House of Dragon رونمایی کرد که قرار است به داستان خاندان تارگاریان می‌پردازد.

جرج‌آر‌آر مارتین و رایان کاندل در نوشتن این سریال به HBO کمک خواهند کرد. قرار است کاندل قسمت‌هایی از این سریال را هم کارگردانی کند. خانه اژدها در ده قسمت ساخته خواهد شد و سرنوشت خاندان تارگاریان را ۳۰۰ سال قبل از حوادث Game of Thrones به تصویر می‌کشد.

خانه اژدها در ده قسمت ساخته خواهد شد و سازندگان قول ارائه کیفیتی در حد و اندازه خود مجموعه گیم آو ترونز را در آن داده‌اند.

داستان سریال بیشتر به جنگ‌های داخلی میان تارگاریان خواهد پرداخت و قرار است ما را با ریشه‌های این خاندان بیشتر آشنا کند.

این سریال برای سرویس استریم جدید کمپانی برادران وانر یعنی HBO Max ساخته شده. سرویسی که قرار است با نتفلیکس و سرویس استریم جدید دیزنی یعنی دیزنی پلاس رقابت کند.

این رونمایی در حالی صورت گرفته که HBO هنوز بعد از پایان سریال Game of Thrones مورد انتقاد طرفداران این مجموعه است. بسیاری از پایان این سریال رضایت نداشتند و همین قضیه هم باعث شده که بسیاری امید چندانی به House of Dragon نداشته باشند.

پیش از این هم دیوید بنیاف و دی بی وایس، سازندگان سریال Game of Thrones که وظیفه نوشتن فیلمنامه بعدی جنگ‌ستارگان را برعهده داشتند، سه‌گانه این مجموعه را که برای اکران در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود ترک کردند تا روی سریال جدیدشان کار کنند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد