پرشیا خودرو شرایط فروش و قیمت بی ام و X1 مدل ۲۰۱۷ را اعلام کرد [به‌روزرسانی]


نمایندگی رسمی عرضه بی ام و در ایران قیمت جدید محصولات این شرکت ویژه فروردین ماه ۹۸ را منتشر نموده است. بر اساس لیست منتشر شده از سوی پرشیا خودرو قیمت بی ام و سری ۳ مدل ۲۰۱۸، ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان می باشد و قیمت بی ام و سری ۵ در تیپ های مختلف از ۱ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان شروع و در کمترین حالت به ۱ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان می رسد. بی ام و ۱۲۰i نیز در مدل های سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در بازه های قیمتی بین ۸۸۰ میلیون تا ۷۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. تحویل این محصولات ۳۰ روز کاری است.

قیمت جدید BMW 730 مدل ۲۰۱۷ – فروردین ۹۸ [به‌روزرسانی]

پرشیا خودرو لیستی از قیمت تعدادی از محصولات این شرکت ویژه فروردین ماه ۹۸ را اعلام نمود که به شرح جدول زیر است:

قیمت بی ام و

جدیدترین قیمت بی ام و ایکس ۱ مدل ۲۰۱۷ – اردیبهشت ۹۸ [به‌روزرسانی]

جدیدترین قیمت BMW 230 مدل ۲۰۱۷ – اردیبهشت ۹۸ [به‌روزرسانی]

طرح جدید فروش محصولات BMW در ایران – خرداد ۹۸ [به‌روزرسانی]

طرح جدید فروش محصولات بی ام و در ایران ویژه خردادماه ۹۸ آغاز شد. این طرح از روز سه ‌شنبه ۲۸ خردادماه ۹۸ در سیستم فروش شرکت پرشیا خودرو با تحویل ۳۰ روز کاری فعال گردیده است.

قیمت جدید محصولات بی ام و ویژه مردادماه ۹۸ [به روز رسانی]

قیمت جدید محصولات بی ام و ویژه مردادماه ۹۸ از سوی پرشیا خودرو اعلام شد.

شرایط فروش خودروهای بی ام و مخصوص شهریور ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی]

نماینده رسمی بی ام و و مینی در ایران شرایط فروش جدید خودروهای نو بی ام و را با قیمت‌های جدید و رقابتی اعلام کرد.

این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می‌شود، در نوع خود بی‌سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می‌توانند تنها با ۴۰ درصد پیش‌پرداخت و اقساط تا ۳۶‌ ماه، خودروهای ۳۲۰i و ۳۳۰i سدان، ۵۳۰i سدان و ۷۳۰Li را به‌ صورت تحویل فوری خریداری کنند.

خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای ۵‌ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی پرشیا خودرو بوده که به همراه ۲ سال سرویس BSI+ هستند.

در این جشنواره فروش ویژه که در نمایندگی‌های فروش پرشیا خودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکان خودروهای بی ام و و مینی نیز می‌توانند خودرو کارکرده خود را تحویل پرشیا خودرو دهند و در مقابل خودرو نو ب‌ام‌و با همان شرایط استثنایی و حداقل سود تحویل بگیرند.

به لطف امکان تعویض خودرو کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیا خودرو، بی ام و و مینی سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می‌توانند اقدام به خرید خودرو جدید خود کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌های پرشیا خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

طرح جدید فروش BMW 330 مدل ۲۰۱۸ در ایران – مهر ۹۸ [به روز رسانی]

طرح فروش نقدی و اعتباری خودرو بی ام و ۳۳۰ مدل ۲۰۱۸ ویژه مهرماه ۹۸ توسط نماینده رسمی این شرکت در ایران از روز شنبه ۶ مهرماه آغاز شد.

پرشیا خودرو شرایط فروش و قیمت بی ام و X1 مدل ۲۰۱۷ را اعلام کرد [به‌روزرسانی]

شرکت پرشیا خودرو که به عرضه محصولات مینی و بی ام و به بازار ایران می‌پردازد، شرایط فروش بی ام و X1 در مدل ۲۰۱۷ را اعلام کرد. در این شرایط فروش، بی ام و X1 در نسخه ۲۵i ، در تیپ‌های رنگارنگ شاملEpic، Premium ، Advantage‌، Adventure و Adventure Sport با شرایط فروش اقساطی و تخفیف به فروش می‌رسد. در این شرایط فروش پاییزه، علاوه بر بی ام و X1 ، خودروهای بی ام و ۲۲۰i و ۲۳۰i نیز به صورت اقساطی به فروش می‌رسند، و تمامی خودروهای موجود در این شرایط دارای ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی و دو سال سرویس BSI+ می‌باشند.

در جدول زیر، می‌توانید قیمت بی ام و X1 در نسخه ۲۰۱۷ و شرایط فروش پرشیا خودرو را مشاهده نمایید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *