معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر

معرفی دختر شایسته سال ۲۰۱۳ جهان+تصاویر

دور نهایی شصت و سومین دوره انتخاب Miss World 2013 روز شنبه  در میان تدابیر شدید امنیتی در جزیره بالی اندونزی برگزار شد و در پایان، نماینده‌ی کشور فیلیپین، تاج دختر شایسته جهان در سال ۲۰۱۳ را بر سر نهاد.

به گزارش خبرگزاری “اسوشیتدپرس”، «مگان یانگ» فیلیپینی که تاج خود را از «ونژیا یو»، دختر شایسته چینی سال ۲۰۱۲ دریافت کرد، متولد ایالات متحده آمریکا است و هنگامی که ۱۰ ساله بود به فیلیپین نقل مکان کرد. وی در این کشور در برخی فیلم‌ها به ایفای نقش پرداخته و مجری برنامه‌های تلویزیونی بوده است.

خانم یانگ ۲۳ ساله پس از کسب این عنوان در میان شمار زیادی از هموطنان‌اش که با تکان دادن پرچم فیلیپین به ابراز احساسات می‌پرداختند، گفت: «من قول می‌دهم که همیشه بهترین دختر شایسته جهان باشم.»

نفرات دوم و سوم دختر شایسته سال ۲۰۱۳ به ترتیب «مارین لوفلین» ۲۰ ساله از فرانسه و «کارانزا دن اوکایلی شو‌تر» ۲۲ ساله از غنا بودند.

معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر معرفی دختر شایسته سال 2013 جهان+تصاویر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *