تجهیزات آشپزخانه صنعتی

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی نو و دست دوم

بررسی تجهیزات آشپزخانه صنعتی در سال ۱۳۹۸

همانطور که به خوبی آگاه هستید زمانی که به فکر سرمایه گذاری و راه اندازی رستوران هستید مهمترین بخش آن تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد .

طرح آشپزخانه صنعتی شما باید به گونه ای باشد که در گروسه پخت و پز و فعالیت سرآشپز و مسئولان هر بخش تداخل پیدا نکند . پس بسیار مهم است که خط تولید و تهیه غذا به گونه ای باشد که تمام کارها به خوبی و با سرعت انجام شود .

همچنین در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به متراژ آشپزخانه نیز توجه ویژه ای شود . در هنگام راه اندازی رستوران اگر اطلاعات کافی از اندازه ها و مقدار سوخت تجهیزات خود نداشته باشید امکان دارد پس از خرید با مشکلات بسیار زیادی روبرو شوید و به همین دلیل است که کارخانجات و کارگاه های تولیدی مانند آلفا تجهیز و آشپزخانه ۲۰ قبل از خرید به مشتریان خود استفاده از گزینه بازدید متخصصان از فضای شما که به صورت رایگان نیز میباشد را تصویه میکنند .

زمانی که متخصصان شرکت آلفا تجهیز از محل آشپزخانه صنعتی شما بازدید میکنند به خوبی تمام نیازها و میزان فضای شما را برآورد میکنند و سپس بعد از تجزیه و تحلیل راهنمائی بسیار خوبی به شما جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای راه اندازی رستوران را به شما خواهند گفت .

تجهیزات آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

بررسی کیفیت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

مطمئاً هر مدیر رستوران یا فست فود دوست دارد تجهیزاتی که از آن استفاده میکند دارای کیفیت بسیار بالایی باشد تا نسبت به هزینه ای که جهت خرید دستگاه های تجهیزات خود کرده است دچار ضرر نشود . این روز ها کمتر شرکت هایی پیدا میشوند که از قطعات و ورق های با کیفیت در دستگاه های خود استفاده کنند پس بسیار مهم است که قبل از خرید دستگاه چه نو و چه دست دوم به خوبی از کیفیت آن اطلاع پیدا کنید و سپس به خرید آن اقدام کنید .

همچنین دستگاه های با کیفیت تاثیر مستقیمی در کیفیت غذا شما خواهد گذاشت و طعم و بوی غذا شما را بسیار لذیذ خواهد کرد .

شرکت آلفا تجهیز یکی از برترین و معتبرترین نام ها در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد که از دیرباز تا اکنون همگان به خاطر کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش با ما آشنا شده اند .! آلفا تجهیز با محصولات تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود آماده ارائه خدمات به تمام عزیزانی که قصد راه اندازی و یا نو سازی دستگاه های خود را دارند آماده عقد قرار داد و ارائه محصول در کمترین زمان ممکن میباشد .

ما در آلفا تجهیز به این باور که فروش پایان کار نیست و آغاز یک تعهد میباشد عقیده داریم و همواره بخش خدمات پس از فروش ما یکی از فعالترین بخش های شرکت نیز میباشد .

تجهیزات فست فود

افتتاح آشپزخانه صنعتی شاید کار سختی نباشد اما اینکه با میزان بودجه بتوان بهترین دستگاه ها همراه با کیفیت عالی را داشت کمی سخت به نظر برسد که شما میتوانید با مشاوره گرفتن از متخصصان ما این سختی را به راحتی از بین ببرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *