سرفیس Duo معرفی شد؛ گوشی اندرویدی مایکروسافت با دو نمایشگر


مایکروسافت امروز در نیویورک روی صحنه رفت تا از محصولات جدید سری سرفیس رونمایی کند. در کنار تمامی محصولاتی که معرفی شدند یک مورد بود که تعجب همه را بر انگیخت؛ سرفیس Duo، گوشی تاشوی مایکروسافت که از سیستم عامل اندروید بهره می برد.

طراحی این گوشی شباهت های فراوانی با تبلت تاشو سرفیس نئو دارد و البته نمایشگر دوگانه آن کوچکتر است. سرفیس Duo از دو نمایشگر ۵.۶ اینچی بهره می برد که به لطف لولای وسط تا ۳۶۰ درجه قابلیت چرخش دارد. به این ترتیب می تواند به سادگی از یک گوشی هوشمند به شکل یک تبلت در بیاید.

در هر نمایشگر سرفیس Duo می توان یک اپلیکیشن جداگانه را اجرا کرد. اگر گوشی را با نمایشگر باز نگه دارید می توانید از یکی از نمایشگرها به عنوان کنترلر بازی یا کیبورد استفاده کنید.

مایکروسافت همچنین برای اینکه هر چه بیشتر ظاهر این محصول را به تبلت تاشو سرفیس نئو شبیه کند رابط کاربری اندروید را به شدت تغییر داده تا جایی که تا حدودی شبیه به ویندوز ۱۰ ایکس به نظر می رسد. با این حال مشابه با تبلت تاشوی مایکروسافت، سرفیس Duo هم بیشتر شبیه به یک نمونه اولیه به نظر می رسد. انتظار می رود این محصول نیز مشابه با سرفیس نئو در انتهای سال ۲۰۲۰ روانه بازار شود به این ترتیب توسعه دهندگان زمان زیادی برای توسعه اپ های ویژه این محصول خواهند داشت.

انتظار می رود در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این محصول منتشر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *