توییتر مشغول تست قابلیتی برای پنهان سازی پاسخ های آزاردهنده است


اگر از کاربران توییتر هستید این پلتفرم مشغول تست قابلیت تازه ای است که به موجب آن میتوانید پاسخ های ناخوشایند ترول های حاضر جواب را در فید خود پنهان کنید. این پلتفرم شبکه اجتماعی صبح امروز خبر داد که تست قابلیت جنجالی تازه ای موسوم به Hide Replies یا پنهان سازی پاسخ ها را در آمریکا و ژاپن آغاز کرده است.

به لطف این امکان به جای آنکه پاسخ های آزاردهنده یا ناخواسته را برای همیشه پاک کنید این امکان برایتان فراهم خواهد شد تا آنها را تک به تک پنهان کنید. این امکان جدید قرار است هم در نسخه دسکتاپ و هم تحت وب در اختیار کاربران توییتر قرار بگیرد. تابستان گذشته توییتر قابلیتی مشابه به این را در کانادا تست کرد.

توییتر اعلام کرده که امکان پنهان سازی توییت ها «کنترل بیشتری» روی گفتگوها به کاربران خواهد داد. منتقدان این اقدام اما باور دارند که افزوده شدن چنین قابلیتی به کاربران توییتر امکان می دهد که صداهای مخالف خود را خاموش کنند. با این حال مدیران توییتر باور دارند از آنجا که امکان مشاهده پیام های پنهان همچنان وجود خواهد داشت و هرکسی میتواند آنها را ببیند، نمی توان این قابلیت تازه را ابزاری برای سانسور در نظر گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *